Krabi Thailand

WSPÓŁPRACA

SUCCESS IN NEVER OWNED, IT’S ONLY RENTED

Budowanie wizerunku firmy to długi i czasochłonny proces. Wiem jak bardzo konkurencyjny jest dzisiejszy rynek, jak trudne jest stworzenie dochodowego biznesu i jak cenna jest reputacja Twojej firmy. Zrozumienie tego procesu jest kluczem do udanej współpracy pomiędzy marką, a twórcą internetowym. Świadomie dobieram partnerów biznesowych i stawiam na jakość, dlatego możesz mieć pewność, że podejmując ze mną współpracę, Twoja marka zyska na wiarygodności i autentyczności. Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

PEOPLE WORK FOR PEOPLE, NOT FOR BUSINESSES

Sukces danej kampanii reklamowej zależy w dużym stopniu od odpowiedniego dopasowania marki do twórcy internetowego. Ogromne znaczenie ma również zrozumienie celu kampanii, wspólna wizja danej koncepcji marketingowej oraz zbudowanie relacji pomiędzy ludźmi tworzącymi projekt. Dlatego cenię sobie partnerstwo oraz długofalową współpracę z markami, których działalność jest spójna z moją twórczością w Internecie. Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie mojej obecności w mediach społecznościowych.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

BLOG PODRÓŻNICZY

Mój blog podróżniczy powstał w marcu 2020 roku z pasji do podróżowania i to właśnie na nim opiera się moja działalność w Internecie. Treści, które tutaj publikuję głównie skupiają się wokół praktycznych aspektów związanych z podróżowaniem. Piszę w dwóch językach, po polsku i po angielsku, a posty publikowane są regularnie. Często piszę w trakcie podróży lub umieszczam wpisy krótko po powrocie. Do tej pory powstało już ponad 100 postów o tematyce podróżniczej w dwóch językach, czyli razem ponad 200!

CZYTELNICY

Lokalizacja: Polska (48%), Australia (28%), USA (12%), Niemcy (2%), UK (2%)
Wiek: 25 – 34 (37%), 35 – 44 (21%), 45 – 54 (14%)
Płeć: kobiety (58%), mężczyźni (42%)

INSTAGRAM

Mój profil na Instagramie powstał we wrześniu 2019 roku. Obecnie jest to platforma, którą używam do budowania relacji z odbiorcami. Dzielenie się moimi podróżami na bieżąco, prosto z trasy sprawia mi ogromną radość. Oprócz obszernych relacji z podróży (zawsze dwujęzycznych!), na Instagramie publikuję również materiały podróżnicze w postaci zdjęć i filmów. Mogę śmiało powiedzieć, że moja grupa odbiorców jest zaangażowana w publikowane przeze mnie treści. Rozmawiamy i wymieniamy między sobą poglądy.

ODBIORCY

Lokalizacja: Polska (56%), Australia (13%), UK (5%), Sri Lanka (3%), USA (2%)
Wiek: 25 – 34 (52%), 35 – 44 (19%), 45 – 54 (7%)
Płeć: kobiety (64%), mężczyźni (36%)

FACEBOOK

Mój profil na Facebooku powstał w lipcu 2020 roku, czyli 10 miesięcy później niż konto na Instagramie. Na obu kanałach znajdują się podobne treści. Na Facebooka również trafiają relacje z podróży (zawsze dwujęzyczne!) i materiały podróżnicze w postaci zdjęć i filmów. Facebook daje jednak możliwość dotarcia do innego grona odbiorców, co znacznie zwiększa zasięgi i niesie ze sobą same korzyści. Dzięki publikowaniu treści w grupach dyskusyjnych, niektóre z moich postów dotarły nawet do ponad 150 000 osób!

ODBIORCY

Lokalizacja: Polska (64%), Australia (7%), UK (4%), Sri Lanka (3%), USA (2%)
Wiek: 25 – 34 (43%), 35 – 44 (27%), 45 – 54 (12%)
Płeć: kobiety (59%), mężczyźni (40%)

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ?

  • Posty sponsorowane na blogu
  • Posty sponsorowane w mediach społecznościowych
  • Recenzje sprzętu, produktu, usługi, miejsca
  • Tworzenie materiałów marketingowych
  • Prowadzenie spotkań i warsztatów
  • Wystąpienia podróżnicze

KONTAKT

Myślisz o przeprowadzeniu kampanii marketingowej z twórcą internetowym? Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o tym, co mogę wnieść do Twojego projektu? Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu ze mną. Porozmawiajmy, poznajmy się lepiej i stwórzmy razem coś wyjątkowego! Czekam na Twoją wiadomość.