Krabi Thailand

WSPÓŁPRACA

PEOPLE WORK FOR PEOPLE, NOT FOR BUSINESSES

Współpraca pomiędzy marką, a twórcą internetowym to nie tylko podpisana umowa i przyjęte zlecenie. Sukces danej kampanii reklamowej polega przede wszystkim na odpowiednim dopasowaniu marki do twórcy internetowego. Ogromne znaczenie ma również zrozumienie celu kampanii, wspólna wizja danej koncepcji marketingowej oraz zbudowanie relacji pomiędzy ludźmi tworzącymi projekt. Dlatego cenię sobie partnerstwo oraz długofalowe współprace z markami, których wizja jest spójna z moją twórczością w Internecie.

SUCCESS IN NEVER OWNED, IT’S ONLY RENTED, AND THE RENT IS DUE EVERY DAY

Budowanie wizerunku firmy to długi i czasochłonny proces. Wiem jak bardzo konkurencyjny jest dzisiejszy rynek, jak trudne jest stworzenie dochodowego biznesu i jak cenna jest reputacja Twojej firmy. Zrozumienie tego procesu jest kluczem do udanej współpracy pomiędzy marką, a twórcą internetowym. Świadomie dobieram partnerów biznesowych, dlatego możesz mieć pewność, że podejmując współpracę właśnie ze mną, Twoja marka zyska na wiarygodności i autentyczności. Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ?

  • Artykuły prasowe
  • Recenzje sprzętu, produktu, usługi, miejsca
  • Tworzenie materiałów podróżniczych
  • Wystąpienia podróżnicze
  • Prowadzenie spotkań i warsztatów

KONTAKT

Masz pomysł na przeprowadzenie kampanii marketingowej z twórcą internetowym? Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o tym, co mogę wnieść do Twojego projektu? Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu ze mną. Porozmawiajmy, poznajmy się lepiej i stwórzmy razem coś niepowtarzalnego!