The ultimate packing list for the GR20 in Corsica

WSPÓŁPRACA

Budowanie wizerunku firmy to długi i czasochłonny proces. Sukces nie przychodzi z dnia na dzień, stworzenie dochodowego biznesu jest niezwykle trudne, a reputacja Twojej firmy ma nieocenioną wartość. Zrozumienie tych kwestii to klucz do udanej współpracy między marką, a twórcą internetowym. Świadomie dobieram partnerów biznesowych i stawiam na jakość, dlatego możesz mieć pewność, że podejmując ze mną współpracę, Twoja marka zyska na wiarygodności i autentyczności. Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

DLACZEGO WARTO PODJĄĆ ZE MNĄ WSPÓŁPRACĘ?

Najbardziej cenię sobie partnerstwo i długotrwałą współpracę z markami, których działalność jest spójna z moją twórczością w Internecie. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, proponuję konkretne rozwiązania i tworzę kompleksową ofertę dostosowaną do aktualnych potrzeb. Wyróżnia mnie profesjonalne podejście do realizacji zleceń, terminowość, responsywność i dbałość o szczegóły. Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o tym, co mogę wnieść do Twojego projektu? Skontaktuj się ze mną już dziś!

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ?

  • Posty sponsorowane na moim blogu i mediach społecznościowych
  • Tworzenie materiałów na Twoje media społecznościowe
  • Recenzje miejsc, usług, sprzętu, produktu
  • Prowadzenie spotkań i warsztatów
  • Wystąpienia podróżnicze

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

BLOG PODRÓŻNICZY

Mój blog podróżniczy powstał w marcu 2020 roku z pasji do podróżowania i to właśnie na nim opiera się moja działalność w Internecie. Treści, które tutaj publikuję skupiają się głównie wokół praktycznych aspektów związanych z podróżowaniem i chodzeniem po górach. Piszę w dwóch językach, po polsku i po angielsku, a posty publikowane są regularnie. Rozwijanie bloga sprawia mi ogromną radość i przynosi dużo satysfakcji. Do tej pory opublikowałam już ponad 100 wpisów w dwóch językach, co daje łącznie ponad 200.

Lokalizacja: Polska (48%), Australia (35%), reszta świata (17%)
Wiek: 25 – 34 (27%), 35 – 44 (24%), 45 – 54 (17%)
Płeć: kobiety (56%), mężczyźni (44%)

INSTAGRAM (75 000+)

Profil na Instagramie założyłam we wrześniu 2019 roku. Obecnie jest to moja ulubiona platforma do budowania relacji z odbiorcami, których jest już ze mną ponad 75 tysięcy. Oprócz obszernych relacji z podróży i wypraw górskich (zawsze dwujęzycznych), na Instagramie publikuję również materiały podróżnicze w postaci zdjęć i filmów. Mogę śmiało powiedzieć, że moja grupa odbiorców jest zaangażowana w publikowane przeze mnie treści. Bardzo często rozmawiamy i wymieniamy się poglądami na dany temat.

Lokalizacja: Polska (80%), Australia (10%), reszta świata (10%)
Wiek: 18 – 24 (18%), 25 – 34 (40%), 35 – 44 (28%)
Płeć: kobiety (56%), mężczyźni (44%)

TIK TOK (85 000+)

Mam wrażenie, że Tik Tok jest nadal niedocenianą platformą, szczególnie przez twórców skupiających się na tematyce podróżniczej. Wcale nie trzeba tańczyć czy być komikiem, aby filmy na Tik Toku odnosiły sukces. Grono moich odbiorców wynosi obecnie ponad 85 tysięcy, a niektóre filmy osiągnęły nawet 4 miliony wyświetleń. Materiały, które publikuję na Tik Toku to relacje z odwiedzanych przeze mnie miejsc i filmy o szlakach górskich. Profil na Tik Toku prowadzę aktywnie od niedawna i na pewno będę go nadal rozwijać.

Lokalizacja: Polska (90%), Australia (7%), reszta świata (3%)
Wiek: 18 – 24 (40%), 25 – 34 (34%), 35 – 44 (18%)
Płeć: kobiety (50%), mężczyźni (50%)

FACEBOOK (11 000+)

Mój profil na Facebooku powstał w lipcu 2020 roku, czyli 10 miesięcy później niż konto na Instagramie. Na obu kanałach znajdują się podobne treści. Na Facebooka również trafiają relacje z podróży i wypraw górskich (zawsze dwujęzyczne) oraz materiały w postaci zdjęć i filmów. Facebook daje jednak możliwość dotarcia do innej grupy odbiorców, co znacznie zwiększa zasięgi i niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Dzięki publikowaniu treści w grupach dyskusyjnych niektóre z moich postów trafiły nawet do grona 150 000 osób.

Lokalizacja: Australia (51%), Polska (30%), reszta świata (19%)
Wiek: 25 – 34 (38%), 35 – 44 (35%), 45 – 54 (20%)
Płeć: kobiety (54%), mężczyźni (46%)