Karolina Tuszynska

O MNIE

PRZEKRACZAM GRANICE

DOSŁOWNIE…

Każda przekroczona granica, każdy kilometr pokonany pieszo, samochodem czy samolotem sprawia, że czuję się szczęśliwa. Podróżowanie otworzyło mi umysł, zmieniało sposób patrzenia na świat i każdorazowo dostarcza nowych refleksji i przemyśleń. Kocham odkrywać nowe miejsca, chodzić po górach i doświadczać nowych przygód. Jednak celem mojej podróży nie jest konkretny kraj, miasto lub miejsce. Celem mojej podróży jest stan nazywany przez ludzi szczęściem.

W PRZENOŚNI…

Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Zmień więc marzenia w cele i zacznij działać. Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteś zdeterminowany, jak bardzo czegoś pragniesz i ile pracy włożysz w realizację swoich celi. Oczywiście przyda się też trochę szczęścia, ale szczęście to tylko dodatek. Udowadniam to sobie każdego dnia. Przekraczam swoje własne granice. Osiągam swoje małe cele i wyznaczam kolejne, coraz większe.

Phillip Island

DON’T FORGET TO FLY

IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT

W sierpniu 2019 roku postawiłam wszystko na jedną kartę. Zawsze chciałam spróbować życia za granicą i pracy w międzynarodowym środowisku. Z racji wykonywanego zawodu, mogłam podjąć pracę tylko w krajach, w których dokumentacja medyczna jest prowadzona w języku angielskim. Moim celem stało się, więc znalezienie pracy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie lub Australii. Wielka Brytania wydawała mi się celem zbyt łatwym do osiągnięcia. Czułam, że potrzebuję zmiany. Czułam, że potrzebuję wyzwania. Czułam, że chcę zrobić coś wielkiego.

SKY IS NOT THE LIMIT, LIMITS ARE INSIDE US

Australia zawsze była moim wymarzonym kierunkiem podróży. Podświadomie liczyłam na to, że uda mi się dostać pracę właśnie tutaj. Krzyknęłam z radości, gdy otworzyłam maila z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną w australijskiej firmie. Popłakałam się ze szczęścia, gdy dwa tygodnie później złożono mi ofertę pracy. W ciągu kilku następnych miesięcy domknęłam relokację i w lutym 2020 roku wylądowałam w Melbourne. Moim kolejnym celem stało się przejechanie Australii wzdłuż i wszerz oraz utrzymanie pracy, rzecz jasna.

KIM JESTEM?

BLOGEREM

Mój blog podróżniczy powstał w marcu 2020 roku z pasji do podróżowania i odkrywania nowych miejsc. Treści, które publikuję głównie skupiają się wokół praktycznych aspektów związanych z podróżowaniem. Znajdziesz tutaj cenne wskazówki, które pomogą Ci zorganizować wyjazd na własną rękę, gotowe plany podróży, a także informacje o tym, co warto zobaczyć i dlaczego. Piszę również o szlakach pieszych i górskich, bazując na swoim własnym doświadczeniu. Kocham aktywne podróżowanie i długie piesze wędrówki, jednak zawsze znajduję czas na błogie nic-nie-robienie!

INSTAGRAMEREM

Mój profil na Instagramie powstał we wrześniu 2019 roku, początkowo jako miejsce do publikacji zdjęć zrobionych w podróży. Obecnie jest to moje ulubione narzędzie do budowania relacji z odbiorcami. Na moim Instagramie znajdziesz relacje z moich podróży, które publikuję na bieżąco (koniecznie sprawdź zapisane stories – highlights), relacje z życia codziennego w Australii (daily stories) oraz materiały związane z moją pracą zawodową, które umieszczam na IGTV.

A POZA BLOGOWANIEM?

Z wykształcenia jestem farmaceutą i pracuję w branży badań klinicznych jako Clinical Research Associate (CRA). Ten enigmatyczny zawód dał mi możliwość przyjechania do Australii na wizie sponsorowanej i połączenia pasji do podróżowania z pracą. Mój zawód jest dość niszowy, dlatego chętnie opowiadam na moim Instagramie, na czym polega prowadzenie badań klinicznych. Koniecznie sprawdź materiały, które umieszczam na IGTV lub wyszukaj #clinicaltrialstutor.

WSPÓŁPRACA

Jako twórca internetowy cenię sobie partnerstwo oraz długofalowe współprace z firmami, których wizerunek jest spójny z moją marką osobistą. Kluczem do udanej współpracy pomiędzy firmą, a twórcą internetowym jest dopasowanie oraz zrozumienie celu kampanii, wspólna wizja danej koncepcji marketingowej oraz zbudowanie relacji między ludźmi tworzącymi projekt. Chcesz stworzyć ze mną coś wyjątkowego? Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu.